Turniej piłki nożnej „Śródmieście Górą”

Archiwum kategorii: Aktualności

W dniu 19.05.2018 r. na zakończenie 168 godzin dla zdrowia z Trójką” odbył się na naszym boisku szkolnym Turniej piłki nożnej „Śródmieście Górą”.

Tradycyjnie do rywalizacji Rada Osiedla Śródmieście I zaprosiła  uczniów gimnazjum (obecnie Szkół Podstawowych Nr 3 i 16). Zawodnicy rozegrali mecze oraz brali udział w różnych konkurencjach, które punktowane były w zmaganiach o miejsca na podium. Zwycięzcą tegorocznego turnieju została Szkoła Podstawowa Nr 3, puchar za drugie miejsce otrzymała Szkoła Podstawowa nr 16.  Rada Osiedla ufundowała również nagrody indywidualne za:

–  zdobycie tytułu najlepszego strzelca z klas 2 gimnazjum – Kacper Para SP16 i Patryk Rybka z 2a SP3

– zdobycie tytułu najlepszego strzelca w meczu klas 3 gimnazjum – Jakub Pawelec z klasy 3a SP3

– zdobycie tytułu najlepszego bramkarza – Jakub Sarnowski z 3d SP3 i Kacper Janczak z SP16

– zdobycie tytułu najlepszego zawodnika meczu –Jakub Kubiak z 3d SP3, Dawid Smoliga i Wojciech Cieślak SP16

– strzały z połowy boiska do pustej bramki – Eryk Latański z 3d SP3

– żonglerkę – Jakub Pawelec z 3aSP3

Podczas tegorocznego turnieju odbyła się również rywalizacja pomiędzy zawodnikami  Akademii Reissa a Calisią 14.  Najlepszym zawodnikiem meczu okazał się Michał Werczyński, najlepszym bramkarzem Szymon Sobczak, tytuł najlepszego zawodnika zdobył Kuba Szustak z drużyny Calisia 14. Młodzi piłkarze również otrzymali puchary i nagrody indywidualne dla najlepszych zawodników.

Poprzednia aktualność
RAJD „WIOSENNE MAJAKI”
Następna aktualność
DZIEŃ JĘZYKA ANGIELSKIEGO